Het team van IKC Prinses Margriet
2022/2023

IKC directeur (a.i.)
Anouk de Bree – anouk.de.bree@kitsprimair.nl 

kinderopvang 
Diana Bruggink – diana.bruggink@kitsprimair.nl
Ilona van Solkema – ilona.van.solkema@kitsprimair.nl 
Karien Nobbe – karien.nobbe@kitsprimair.nl
Ilse Poede – ilse.poede@kitsprimair.nl
Melissa Booiman – melissa.booiman@kitsprimair.nl

groep 1 
Janet Hoornveld – janet.hoornveld@kitsprimair.nl
Nanda Hunze – nanda.hunze@kitsprimair.nl

groep 2
Elze Jalving – elze.jalving@kitsprimair.nl
Annet Kootstra – annet.kootstra@kitsprimair.nl

groep 3
Corinne de Krou – corinne.de.krou@kitsprimair.nl
Marion Wiltinge – marion.wiltinge@kitsprimair.nl

 

groep 4/5
Kiona Stoffers – kiona.stoffers@kitsprimair.nl
Michel Huizing – michel.huizing@kitsprimair.nl

groep 6/7
Wilma van Vliet – wilma.van.vliet@kitsprimair.nl

Groep 8
Jolanda Broers – jolanda.broers@kitsprimair.nl
Michel Huizing – michel.huizing@kitsprimair.nl

Intern Begeleider
Marian Bisschop – ib.margrietschool@kitsprimair.nl

Aandachtsfunctionaris
Marian Bisschop – marian.bisschop@kitsprimair.nl

Extra zorg
Gabriëlle Liberg – gabrielle.liberg@kitsprimair.nl

Coniërge
Inge Willems – inge.willems@kitsprimair.nl

Leerkrachten

Indien mogelijk verzorgen één of twee vaste leerkrachten het onderwijs voor een groep. In geval van afwezigheid van één van de vaste leerkrachten, begeleidt een invalleerkracht de groep. De leerkracht is altijd het eerste aanspreekpunt. U kunt na schooltijd even binnenlopen of via de mail een afspraak maken met de leerkracht van uw kind. De mailadressen van de leerkrachten vindt u in bovenvermeld overzicht. Indien uw kind twee leerkrachten heeft, mail dan altijd naar beide leerkrachten. Door middel van scholing op individueel en/of op teamniveau werken leerkrachten aan hun eigen ontwikkeling en zijn zij op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op onderwijsgebied.

Call Now Button